TECH mozaika Atlantis Blue 29,4x30,2 INT073
Kód: INT073Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTERMATEX MOZAIKY 30X30 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8436550785524 |
| Tloušťka: | 9mm |
| Série: | INTERMATEX Mosaic |
| Rozměr: | 29,4x30,2 cm |
| Balení: | 1ks |
| Charakter: | Na síti |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | INTERMATEX |
| Material: | Keramika |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.