Dlažba Cerdomus Concrete Art Battiscopa Caramel 4,8x120 Matt. Rett. (97580)
Kód: 111388Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DLAŽBA NA TERASU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 48 mm |
| Séria: | Cerdomus Concrete Art |
| Rozmer: | 4.8 x 120 x 0.9 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 7,8 bm |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 97580 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.