Dlažba Cerdomus Concrete Art Mosaico Avio 30x30 Matt. (97545)
Kód: 111364Detailní popis produktu
Dlažba Cerdomus Concrete Art Mosaico Avio o rozměru 30×30 cm se vyznačuje matným povrchem v odstínu Avio. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek ve vzhledu betonové mozaiky je určen pro interiér i exteriér. Své uplatnění najde zejména v koupelně nebo na terase.
Specifikace:
Rozměr: 30×30 cm
Povrch: matný
Rektifikace: ne
Mrazuvzdornost: ano
Protiskluz: R10 A+B
Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Barva: | Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Cerdomus Concrete Art |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 6 ks |
| Estetický vzhled: | Beton, Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 97545 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.