Dlažba Cerdomus Crete Rame Battiscopa 4,8x60 Matt. Rett. (90980)
Kód: 237296Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DLAŽBA NA TERASU |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 48 mm |
| Série: | Cerdomus Crete |
| Rozměr: | 4.8 x 60 x 0.9 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 12 bm |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 90980 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.