Dlažba Del Conca/Faetano HRN Carpegna Fascia Lineare 15x30 (G3RNCAF)
Kód: 184702Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Barva: | Cihlová, Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Série: | Del Conca HRN Carpegna |
| Rozměr: | 15 x 30 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Cihla, Vzory |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | G3RNCAF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.