Obklad Aparici Bohemian Blue 30x100 Mat. Rett. (G-592)
Kód: 216198Detailní popis produktu
Obklad Aparici Bohemian Blue o rozměru 29,75x99,55 cm v modrém provedení s matným povrchem. Je určen pro použití v exteriéru a na fasády.
Specifikace:
Rozměr: 29,75x99,55 cm
Povrch: matný
Rektifikace: Ano
Tloušťka: 7,4 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.83 kg |
| Barva: | Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 995.5 mm |
| Šířka: | 297.5 mm |
| Série: | Aparici Bohemian |
| Rozměr: | 29.75 x 99.55 x 0.74 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,78 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro, Dekor, Luxusní zboží |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Fasáda |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | G-592 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.