Obklad Aparici Bohemian Sand Mosaic 30x30 Matt. Rett. (2,5x2,5)
Kód: 216200Detailní popis produktu
Obklad Aparici Bohemian Sand Mosaic o rozmęru 29,75x29,75 cm disponuje matným povrchem. Tento rektifikovaný materiál je urĉen pro interiér i exteriér a uplatnęní najde zejména v koupelně nebo kuchyni.
Specifikace:
- Rozmęr: 29,75x29,75 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: ano
- Tloušťka: 7,4 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.05 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 297.5 mm |
| Šířka: | 297.5 mm |
| Série: | Aparici Bohemian |
| Rozměr: | 29.75 x 29.75 x 0.74 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,797 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro, Dekor, Luxusní zboží |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Mozaika, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.