Obklad Ascot Signature Stone Battiscopa Beige 7x90 Rett. (02DSSB92R)
Kód: 215117Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 897 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Série: | Ascot Signature Stone |
| Rozměr: | 7 x 89 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 6 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DSSB92R |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.