Obklad Ascot Stone Valley BATTISCOPA Terra 7x90 Nat. (02SVB96R)
Code: 215243Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 897 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Ascot Stone Valley |
| Dimension: | 7 x 89 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 02SVB96R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |