Obklad La Fenice Wall Tree Perla Gris Fonce 20x40 (1.jakost) (024SS2000)
Kód: 25253Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.44 kg |
| Barva: | Antracitová, Šedá, Černá |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Délka: | 400 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | La Fenice Wall Tree |
| Rozměr: | 20 x 40 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,6 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 024SS2000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.