Retro dlažba Elios Terre Etrusche Marche 40,6x40,6 (00B4099)
Kód: 27394Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.85 kg |
| Barva: | Matný, Šedá, Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 406 mm |
| Šířka: | 406 mm |
| Série: | Elios Terre Etrusche |
| Rozměr: | 40.6 x 40.6 x 0.9 |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,99 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Cihla, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Obývací pokoj, Pergola |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 00B4099 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.