Bemeta SABLO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 160204052
Kód: 160204052Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€63,16
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera s krytom 160112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€41,76 bez DPH
€50,53
SALECODE:RETRO3:3:%
€70,68
–19 %
Bemeta SABLO: Madlo pevnostné, 300 mm 160307611
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€46,74 bez DPH
€56,55
SALECODE:RETRO3:3:%
€25,37
–19 %
Bemeta SABLO: Háčik dvojitý 160106032
Do týždňa
€16,78 bez DPH
€20,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak kefiek 160110012
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€51,51
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera bez krytu 160112042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€34,06 bez DPH
€41,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta SABLO: Háčik 160106020
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€68,34
–20 %
Bemeta SABLO: Dávkovač mydla, 200 ml 160109102
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€45,18 bez DPH
€54,67
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,12
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak uterákov dvojitý otočný 160204190
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€50,32 bez DPH
€60,89
Podrobný popis
Rozsah Sablo vás svojím príjemným pieskovo matným povrchom presvedčí, že zlato nemusí byť len pompézne extravagantné, ale môže byť aj jemným a decentným detailom, ktorý z vašej kúpeľne urobí miesto lahodiace oku i duši. V kombinácii so staroružovou farbou a prírodnými materiálmi dosiahnete trendovú romantickú atmosféru. A dobrou správou je, že Sablo dokáže vylepšiť aj modernú minimalistickú kúpeľňu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA SABLO ZLATO MAT - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.519 kg |
| EAN: | 8592207032707 |
| Šírka: | 655 mm |
| Štýl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Mat |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Produktový rad: | SABLO |
| Výška: | 55 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.