Bemeta ZYRA: Mydelnička, mat, zlatá light
Kód: 174108040Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,87
–19 %
Bemeta ZYRA: WC kefa na zavesenie, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€50,83 bez DPH
€61,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€97,63
–20 %
Bemeta ZYRA: Dávkovač mydla, 200 ml, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€64,55 bez DPH
€78,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,37
–19 %
Bemeta ZYRA: Držiak toaletného papiera, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€31,98 bez DPH
€38,70
SALECODE:RETRO3:3:%
€47,19
–20 %
Bemeta ZYRA: Držiak kefiek, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€31,20 bez DPH
€37,75
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,57
–20 %
Bemeta ZYRA: Držiak uterákov kruhový, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na požiadanie
€32,11 bez DPH
€38,85
SALECODE:RETRO3:3:%
€19,23
–20 %
Bemeta ZYRA: Háčik, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€12,71 bez DPH
€15,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€94,67
–20 %
Bemeta ZYRA: Držiak uterákov, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€62,60 bez DPH
€75,74
SALECODE:RETRO3:3:%
€92,65
–20 %
Bemeta ZYRA: Polička, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€61,26 bez DPH
€74,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€23,67
–20 %
Bemeta ZYRA: Háčik, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€15,64 bez DPH
€18,93
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,67
–19 %
Bemeta ZYRA: Držiak toaletného papiera s krytom, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€50,69 bez DPH
€61,34
SALECODE:RETRO3:3:%
€25,64
–20 %
Bemeta ZYRA: Háčik dvojitý, mat, zlatá light
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€16,95 bez DPH
€20,51
Podrobný popis
Vstúpte do sveta elegancie, kde každý detail žiari ako šperk.... zlatej farbe v odtieni champagne. Dostupnosť od 02/2026
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA ZYRA CHAMPAGNE MAT - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| EAN: | 8592207056079 |
| Farba: | PVD Mat |
| Objem: | 0.599 l |
| Hloubka balení: | 165.000 mm |
| Materiál: | Mosaz/Nerez/Sklo |
| Šířka balení: | 135.000 mm |
| Váha brutto: | 0.487 kg |
| Výška balení: | 100.000 mm |
| Barva 1: | Zlatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.