Dlažba Cerdomus Concrete Art Battiscopa Beige 4,8x100 Matt. Rett. (98121)
Kód: 111377Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DLAŽBA NA TERASU |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Šírka: | 48 mm |
| Séria: | Cerdomus Concrete Art |
| Rozmer: | 4.8 x 100 x 0.85 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 10 bm |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 98121 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.