Dlažba Del Conca Van Gogh White HME210 60x60 Rett. (tl. 20mm) (S9ME10RQ)
Kód: 236883Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 45.83 kg |
| Farba: | Sivá, Biela |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Séria: | Del Conca 20mm |
| Rozmer: | 60 x 60 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9ME10RQ |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.