Dlažba El Barco Creta Sand 20x20
Kód: 237969Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 17.1 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 7.4 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Séria: | El Barco Creta |
| Rozmer: | 20 x 20 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.