Dlažba Gardenia Make Nero 80x80 Rett. (tl. 20mm) (G0073053)
Kód: 238685Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 44 kg |
| Farba: | Čierna, Antracitová |
| Povrch: | Hrubý |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 800 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Séria: | Gardenia Make |
| Rozmer: | 80 x 80 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,64 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Použitie: | 2 cm dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | G0073053 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.