Dlažba Mirage Lemmy Indio LY07 7,2x60 Battiscopa (ADC4)
Kód: 58265Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DLAŽBA IMITACE KAMENE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Farba: | Modrá |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Séria: | Mirage Lemmy |
| Rozmer: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 10 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Kov |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | ADC4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.