Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, měď mat 1205-09PG
Kód: 1205-09PGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€215,57
–14 %
ICONIC podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, měď mat AF008PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€153,20 bez DPH
€185,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€28,93
–13 %
Ruční sprcha, 185mm, měď mat DO221
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€20,58 bez DPH
€24,90
SALECODE:RETRO3:3:%
€33,82
–13 %
Vývod sprchy, kulatý, měď mat 1205-01PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€24,05 bez DPH
€29,10
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, měď mat AF042PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€211,49
–14 %
ICONIC nástěnná sprchová baterie, měď mat AF011PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€150,31 bez DPH
€181,87
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,23
–14 %
Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, silikon trysky, průměr 120mm, ABS/měď mat SK879PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€24,31 bez DPH
€29,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€154,44
–14 %
ICONIC stojánková bidetová baterie, měď mat AF003PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€109,75 bez DPH
€132,80
SALECODE:RETRO3:3:%
€32,19
–14 %
Nástěnná výtoková hubice, kulatá, 174mm, měď mat BO521
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€22,87 bez DPH
€27,67
SALECODE:RETRO3:3:%
€17,11
–14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, měď mat 1205-15PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€12,16 bez DPH
€14,71
SALECODE:RETRO3:3:%
€195,19
–14 %
ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, měď mat AF040PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€138,72 bez DPH
€167,85
SALECODE:RETRO3:3:%
€268,54
–14 %
ICONIC nástěnná vanová baterie, měď mat AF010PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€190,85 bez DPH
€230,93
SALECODE:RETRO3:3:%
€19,56
–13 %
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, měď mat 1208-21
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€13,91 bez DPH
€16,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€447,84
–14 %
ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, měď mat AF139PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€318,29 bez DPH
€385,13
SALECODE:RETRO3:3:%
€39,12
–13 %
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, měď mat 1205-05PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€27,82 bez DPH
€33,66
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, měď mat AF006PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€120,62
–13 %
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, měď mat SC715PG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€85,74 bez DPH
€103,75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ICONIC MEĎ MAT - PÁKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.245 kg |
| EAN: | 8590913122316 |
| Farba: | Měď mat |
| Dĺžka: | 52mm |
| Šírka: | 52mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Hĺbka výrobku: | 72mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Pevné |
| Průměr_Ø: | 52mm |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.