LUXOR GOLD MATT sprchové dveře 1500mm, čiré sklo GU1215G
Kód: GU1215GPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ KÚTY A VANIČKY |
|---|---|
| Záruka: | 36 mesiacov |
| Hmotnosť: | 64 kg |
| EAN: | 8590913129483 |
| Farba: | Zlatá mat |
| Dĺžka: | 2000mm |
| Šírka: | 1500mm |
| Séria: | LUXOR |
| Šírka_vstupu: | 650mm |
| Tvar: | Dvere do niky |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Inštalačná šírka do: | 1505mm |
| Inštalačná šírka od: | 1485mm |
| Smer otvárania: | Univerzální |
| Hrúbka skla: | 8mm |
| Typ výplne: | ČÍRE sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Značky: | GELCO |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.