Mirage Glocal GC03 Ideal 7,2x60 Battiscopa (TS50)
Kód: 27251Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY A DLAŽBY CENA NA DOTAZ |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Farba: | Sivá |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 72 mm |
| Séria: | Mirage Glocal |
| Rozmer: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | TS50 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.