MOON retro keramické umývadlo na dosku, priemer 43cm, biela 3112-KL
Kód: 3112-KLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO UMÝVADLÁ NA DOSKU |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 8590913135347 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 210mm |
| Šírka: | 430mm |
| Rozmer: | 43x21 cm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Hĺbka výrobku: | 430mm mm |
| Tvar: | Kruh |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Průměr_Ø: | 430mm |
| Prepad: | NIE |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.