Obklad Ascot Ascot Deep Wood Battiscopa Walnut 6x120 Nat. Rett. (02ADWB50)
Kód: 215009Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Séria: | Ascot Deep Wood |
| Rozmer: | 6 x 120 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 6 ks |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02ADWB50 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.