Obklad Ascot Signature Stone Battiscopa White 9x60 Rett. (02DSSB61R)
Kód: 215116Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO KUCHYNE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Farba: | Biela |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 597 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Séria: | Ascot Signature Stone |
| Rozmer: | 9 x 59 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 12 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DSSB61R |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.