Obklad Ascot Stone Valley BATTISCOPA Sabbia 7x90 Nat. (02SVB94R)
Kód: 215239Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 9 mm |
| Dĺžka: | 897 mm |
| Šírka: | 70 mm |
| Séria: | Ascot Stone Valley |
| Rozmer: | 7 x 89 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 6 ks |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použitie: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02SVB94R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.