Obklad Grazia Nexus Light Beige Matt 10x20 (NE06)
Kód: 240082Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLADY DO KÚPEĽNE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.2 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Séria: | Grazia Nexus |
| Rozmer: | 10 x 20 |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Použitie: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | NE06 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.