Olsen Spa Umývadlo PICCOLO 37 × 24,5 × 13,5 cm - Umývadlo prevedenie - Ľavé umývadlo OLKLT10100L
Kód: OLKLT10100LPodrobný popis
Umývadlo PICCOLO MINI s rozmermi 37 × 24,5 × 13,5 cm , od českej spoločnosti HOPA. Tvar umývadla umožňuje použitie ako nástenné umývadlo alebo ako umývadlo na dosku . Špičkové materiály a trendy zaoblený dizajn veľmi obľúbeného umývadla sa hodia do každej modernej kúpeľne. Umývadlo má prepadový otvor a otvor pre vodovodnú batériu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO UMÝVÁTKA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 8595141932430 |
| Farba: | Biela |
| Séria: | Piccolo |
| Inštalácia: | Na desku ,Nástěnné |
| Štýl: | Retro |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer_A: | 37 cm |
| Rozmer_B: | 24.5 cm |
| Rozmer_C: | 13.5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.