Olsen Spa Umývadlo PIENO - nástenné aj na dosku 60,5×43×12,5 cm - Umývadlo prevedenie - Ľavé umývadlo OLKLT2223R
Kód: OLKLT2223RPodrobný popis
Luxusné a praktické umývadlo PIENO . Vďaka chytrej konštrukcii ho môžeme použiť ako nástenné umývadlo aj ako umývadlo na dosku . Keramické umývadlo je s otvorom pre vodovodnú batériu a je vyrobené zo špičkovej sanitárnej keramiky s ovrchovou úpravou PURE GLAZE*. Umývadlo sa dodáva v ľavom alebo pravom prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO UMÝVÁTKA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 8595141932669 |
| Farba: | Biela |
| Séria: | Pieno |
| Inštalácia: | Na desku ,Nástěnné |
| Štýl: | Retro |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer_A: | 60.5 cm |
| Rozmer_B: | 43 cm |
| Rozmer_C: | 12.5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.