RIVIERA Liso Lido White 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1022
Kód: ADRI1022Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€6,32
–5 %
RIVIERA Listelo Lido White 1,7x20 ADRI5008
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€4,92 bez DPH
€5,95
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,45
–6 %
RIVIERA Liso Santorini Blue 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1010
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€69,48 bez DPH
€84,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€12,02
–6 %
RIVIERA Angulo Bullnose Trim Lido White ADRI5048
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,33 bez DPH
€11,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,45
–6 %
RIVIERA Liso Santorini Blue 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1012
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€69,48 bez DPH
€84,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1018
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,47
–5 %
RIVIERA Angulo Macro Cornisa Lido White 5x5 ADRI5078
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,25 bez DPH
€13,61
SALECODE:RETRO3:3:%
€9,17
–6 %
RIVIERA Cornisa Lido White 5x20 ADRI5058
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€7,11 bez DPH
€8,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,45
–6 %
RIVIERA Liso Monaco Red 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1021
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€69,48 bez DPH
€84,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€73,15
–6 %
RIVIERA Liso Monaco Red 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1020
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€56,81 bez DPH
€68,74
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
RIVIERA Liso Mundaka Gray 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1008
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Cadaques Gray 10x10 (bal = 1,20m2) ADRI1004
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Rodas Blue 10x15 (bal = 1,34m2) ADRI1030
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
RIVIERA Liso Niza Blue 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1017
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€77,22
–6 %
RIVIERA Liso Rimini Green 10x15 (bal = 1,34 m2) ADRI1027
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€59,98 bez DPH
€72,58
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
RIVIERA Liso Lido White 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1023
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€73,15
–6 %
RIVIERA Liso Santorini Blue 20x20 (bal = 1,20m2) ADRI1011
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€56,81 bez DPH
€68,74
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLADY RIVIERA 10X10 / 10X15 / 20X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 12.633 kg |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 8mm |
| Séria: | RIVIERA |
| Rozmer: | 10x10 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 1.2m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.6333kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 120 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | ADEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.