SELVA skleněné umyvadlo na desku 50,5x38cm, zlatá TY319
Kód: TY319Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO UMÝVADLÁ NA DOSKU |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134531 |
| Farba: | Zlato |
| Dĺžka: | 135mm |
| Šírka: | 505mm |
| Séria: | BEAUTY |
| Rozmer: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Hĺbka výrobku: | 375mm mm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Sklo |
| Otvor pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | NIE |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.