SLEZÁK RAV COLORADO Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0202Z
Kód: COA0202ZSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 493, mm, Zlatá - lesklá COA0701/45Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,17 bez DPH
€48,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá - lesklá COA0103/30Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€8,87 bez DPH
€10,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Polička skleněná 600 mm, Zlatá - lesklá COA0900/60Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€42,17 bez DPH
€51,03
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,47 bez DPH
€40,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - lesklá COA0801Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,56 bez DPH
€67,23
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá - lesklá COA0303Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,83 bez DPH
€49,41
SALECODE:RETRO3:3:%
€29,63
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák kartáčků skleněný, Zlatá - lesklá COA0201Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€20,08 bez DPH
€24,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€44,60
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Mýdlenka drátěná, Zlatá - lesklá COA0301Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€30,22 bez DPH
€36,57
SALECODE:RETRO3:3:%
€31,61
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Mýdlenka skleněná, Zlatá - lesklá COA0300Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€21,42 bez DPH
€25,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,79 bez DPH
€34,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€21,73
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 55 mm - 2 ks, Zlatá - lesklá COA0103/55Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€14,73 bez DPH
€17,82
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk WC štětka, skleněná miska, Zlatá - lesklá COA0500Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€32,80 bez DPH
€39,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€20,25
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Zlatá - lesklá COA0100Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€13,72 bez DPH
€16,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá - lesklá COA0102Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€17,74 bez DPH
€21,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,57
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Kruh na ručníky, Zlatá - lesklá COA0104Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€23,43 bez DPH
€28,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Držák ručníků 643, mm, Zlatá - lesklá COA0701/60Z
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,83 bez DPH
€49,41
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV COLORADO ZLATÁ LESKLÁ - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| EAN: | 8595163560574 |
| Farba: | Zlatá lesklá |
| Šírka: | 255, 255 cm |
| Séria: | Colorado |
| Hĺbka výrobku: | 145 mm |
| Hĺbka: | 145 cm |
| Váha brutto: | 0,79 |
| Výška: | 115, 115 cm |
| Celní kód: | 70139900 |
| Rozměr balení: | 145 x 115 x 255 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,65 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.