SLEZÁK RAV COLORADO Mýdlenka drátěná, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0301ZRK
Kód: COA0301ZRKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 493, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/45ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,17 bez DPH
€48,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€20,25
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0100ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€13,72 bez DPH
€16,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 643, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/60ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,83 bez DPH
€49,41
SALECODE:RETRO3:3:%
€31,61
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Mýdlenka skleněná, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0300ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€21,42 bez DPH
€25,92
SALECODE:RETRO3:3:%
€62,23
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 600 mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0900/60ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€42,17 bez DPH
€51,03
SALECODE:RETRO3:3:%
€34,57
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Kruh na ručníky, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0104ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€23,43 bez DPH
€28,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€51,36
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák ručníků 343, mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0701/30ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€34,81 bez DPH
€42,12
SALECODE:RETRO3:3:%
€29,63
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák kartáčků skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0201ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€20,08 bez DPH
€24,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€59,27
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička skleněná 300 mm, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0900/30ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,17 bez DPH
€48,60
SALECODE:RETRO3:3:%
€48,40
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO WC štětka, skleněná miska, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0500ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€32,80 bez DPH
€39,69
SALECODE:RETRO3:3:%
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0102ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€17,74 bez DPH
€21,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0400ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€33,47 bez DPH
€40,50
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€40,83 bez DPH
€49,41
SALECODE:RETRO3:3:%
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€8,87 bez DPH
€10,73
SALECODE:RETRO3:3:%
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€28,79 bez DPH
€34,83
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dodanie obvykle 7–10 dní
€55,56 bez DPH
€67,23
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV COLORADO ZLATÁ RUŽOVÁ BRÚSENA - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595163596832 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šírka: | 215, 215 cm |
| Séria: | Colorado |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Váha brutto: | 0,5 |
| Výška: | 190, 190 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 70 x 190 x 215 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,38 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.