SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Stará mosaz MK168.5SM - Stará mosaz - bronz, 1/2"
Kód: MK168.5SMSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV MORAVA RETRO STARÁ MOSADZ BATÉRIE S KOHUTIKEM MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163562653 |
| Farba: | Stará mosaz - bronz |
| Dĺžka: | 290 |
| Šírka: | 155 |
| Séria: | Morava RETRO |
| Rozmer: | 1/2" |
| Ovládanie: | Kohútikové |
| Typ umiestnenia: | Stojánková |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ batérie: | Vanová |
| Materiál: | Mosadz |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,01 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,78 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.