SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá NL181.5Z
Kód: NL181.5ZPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 8595163599567 |
| Farba: | Zlatá lesklá |
| Šírka: | 155, 155 cm |
| Séria: | Nil |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Sprchová |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 25% |
| Váha brutto: | 1,06 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 12.5 |
| Rozměr balení: | 70 x 290 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,94 |
| dalsiprodukty: | KA3502, SD0049Z, KR3535Z |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.