SLEZÁK RAV NIL - Sprchový set s baterií, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL181.5/1ZRK
Kód: NL181.5/1ZRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.63 kg |
| EAN: | 8595163599673 |
| Farba: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šírka: | 164, 164 cm |
| Séria: | Nil |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 93 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Sprchová |
| Délka sprchové hadice: | 1500 |
| Hĺbka: | 93 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Průměr sprchy: | 100 |
| Průtok vody ze sprchy: | 9 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Úspora vody se sprchou: | 40 |
| Váha brutto: | 1,63 |
| Výška: | 315, 315 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 1,42 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀110 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.