SLEZÁK RAV NIL - Vanový set s baterií, Zlatá - lesklá NL154.5/1Z
Kód: NL154.5/1ZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SLEZÁK RAV NIL VODOVODNÍ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.27 kg |
| EAN: | 8595163599451 |
| Farba: | PVD, Zlatá lesklá |
| Šírka: | 204, 204 cm |
| Séria: | Nil |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 155 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ batérie: | Vanová |
| Délka sprchové hadice: | 1300 |
| Hĺbka: | 155 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0038E |
| Průměr sprchy: | 100 |
| Průtok vody: | 12,5 |
| Průtok vody ze sprchy: | 8 |
| Přepínač vody: | Keramický MD0867 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Úspora vody: | 40% |
| Úspora vody se sprchou: | 55 |
| Váha brutto: | 2,27 |
| Výška: | 240, 240 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 155 x 240 x 204 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 1,96 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀100 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
| dalsiprodukty: | MA0038E, KA3502, SD0049Z, MD0867, PS0009Z, MH1305Z, MD0904Z, KR3535Z |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.