SLEZÁK RAV TERMOSTATICKÁ - Sprchová baterie, Zlatá Růžová - lesklá TRM80.5ZRL
Kód: TRM80.5ZRLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 8595163548008 |
| Farba: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Šírka: | 155, 155 cm |
| Rozmer: | 150 mm |
| Ovládanie: | Termostatické |
| Typ umiestnenia: | Nástěnná |
| Hĺbka výrobku: | 70 mm |
| Typ kartuše: | termostatická, KA4015, KA0501 |
| Typ batérie: | Sprchová |
| Hĺbka: | 70 cm |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,62 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,39 |
| Material: | Mosaz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.