SLEZÁK RAV Výpusť, Nikl - kartáčovaná MD0484IN
Kód: MD0484INPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VÝPUSTI |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8596700007057 |
| Farba: | Nikl - kartáčovaná |
| Šírka: | 100, 100 cm |
| Hĺbka výrobku: | 80 mm |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Materiál: | Mosadz |
| Váha brutto: | 0,33 |
| Výška: | 155, 155 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 110 x 85 x 85 mm |
| Typ produktu: | Sifon, výpusť, ventil |
| Váha netto: | 0,3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.