SLEZÁK RAV WC štětka, Zlatá růžová - kartáčovaná ND A0500-2ZRK
Kód: ND A0500-2ZRKPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO WC KEFY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595163510562 |
| Farba: | Zlatá růžová kartáčovaná |
| Šírka: | 80, 80 cm |
| Hĺbka výrobku: | 80 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Váha brutto: | 0,22 |
| Výška: | 310, 310 cm |
| Celní kód: | 96039091 |
| Rozměr balení: | 80 x 310 x 80 mm |
| Váha netto: | 0,15 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.