Sprchový sloup s pákovou baterií, otočné ramínko, zlato mat CF139GB
Kód: CF139GBPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO SPRCHOVÉ SETY / STĹPY |
|---|---|
| Záruka: | 48 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.243 kg |
| EAN: | 8590913124167 |
| Farba: | Zlato mat |
| Povrch: | Matný |
| Inštalácia: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ kartuše: | 35mm |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 1ks |
| Funkcia sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | AntiCalc, Nastavitelná výška sloupu |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 23 mm |
| Sprchové stĺpy: | S batériou |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.