STUDIO Liso Snow Cap 7,3 x 14,8 (bal = 0,96 m2) ADST1010
Kód: ADST1010Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€85,37
–6 %
ŠTÚDIO Liso Snow Cap 14,8 x 14,8 (ADM07) (1bal = 0,98m2) ADST1001
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€66,31 bez DPH
€80,24
SALECODE:RETRO3:3:%
€8,35
–5 %
ŠTÚDIO Relieve Ponciana Eucalyptus 2,5x19,8 (ADP27) ADST4022
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€6,50 bez DPH
€7,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€3,46
–5 %
ŠTÚDIO Taco Relieve Flor N.1 3x3 Eucalyptus (ADP03) ADST4056
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€2,69 bez DPH
€3,26
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,87
–5 %
ŠTÚDIO Angulo Exterior Rodapia Snow Cap ADST5109
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,55 bez DPH
€13,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,87
–5 %
ŠTÚDIO Angulo Exterior Cornisa Snow Cap ADST5110
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,55 bez DPH
€13,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€8,35
–5 %
ŠTÚDIO Relieve Ponciana Snow Cap 2,5x19,8 (ADP27) ADST4019
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€6,50 bez DPH
€7,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,06
–6 %
ŠTÚDIO Relieve Vizcaya Snow Cap 14,8x14,8 (ADP44) ADST4028
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€10,91 bez DPH
€13,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€93,52
–6 %
ŠTÚDIO Liso Snow Cap 9,8 x 19,8 (bal = 1,08 m2) ADST1019
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€72,64 bez DPH
€87,90
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,87
–5 %
ŠTÚDIO Angulo Cubrecanto Snow Cap ADST5157
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,55 bez DPH
€13,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,06
–6 %
ŠTÚDIO Rodapia Snow Cap 14,8x14,8 (ADP44) ADST5100
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€10,91 bez DPH
€13,20
SALECODE:RETRO3:3:%
€8,35
–5 %
ŠTÚDIO Barra Lisa Snow Cap 3x19,8 (ADP27) ADST4037
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€6,50 bez DPH
€7,86
SALECODE:RETRO3:3:%
€3,46
–5 %
ŠTÚDIO Taco Relieve Flor N°1 Volcanico 3x3 (ADP03) ADST4058
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€2,69 bez DPH
€3,26
SALECODE:RETRO3:3:%
€3,46
–5 %
ŠTÚDIO Taco Relieve Flor N.1 3x3 ADST4053
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€2,69 bez DPH
€3,26
SALECODE:RETRO3:3:%
€12,84
–6 %
ŠTÚDIO Relieve Palm Beach Snow Cap 7,5x19,8 (ADP40) ADST4001
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,97 bez DPH
€12,06
SALECODE:RETRO3:3:%
€12,84
–6 %
ŠTÚDIO Cornisa Snow Cap 7,5x19,8 (ADP40) ADST5091
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€9,97 bez DPH
€12,06
SALECODE:RETRO3:3:%
€14,87
–5 %
ŠTÚDIO Angulo Marco Cornisa Snow Cap 7,5x7,5 ADST5164
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€11,55 bez DPH
€13,98
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO OBKLAD STUDIO 14,8X14,8 / 19,8X9,8 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 9mm |
| Séria: | STUDIO |
| Rozmer: | 7,3x14,8 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 0.96m2 |
| Hmotnost / m2: | 14.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 90 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | ADEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.