ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT044G
Kód: UT044GSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€576,20
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€409,52 bez DPH
€495,52
SALECODE:RETRO3:3:%
€256,32
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€182,17 bez DPH
€220,42
SALECODE:RETRO3:3:%
€549,71
–10 %
Olsen Spa Podomítkový 4-otvorový vanový set VEO zlatá lesklá BABWV4PJZ
Naskladnenie do 4 týždňov od objednania
€408,88 bez DPH
€494,74
SALECODE:RETRO3:3:%
€295,84
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK483SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€200,49 bez DPH
€242,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€199,27
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, páčka kryštál, chróm KI42KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€141,61 bez DPH
€171,35
SALECODE:RETRO3:3:%
€842,30
–14 %
ULTRATAP podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€598,65 bez DPH
€724,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€303,18
–14 %
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€215,47 bez DPH
€260,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€252,24
–14 %
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€179,26 bez DPH
€216,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–50 %
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato PY41/17
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€93,96 bez DPH
€113,69
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€374,49
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€266,16 bez DPH
€322,05
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 999,11
–20 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava mosadz 24235202LV
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 321,73 bez DPH
€1 599,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€158,52
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato KI41Z
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€112,65 bez DPH
€136,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€167,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL283LZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€113,61 bez DPH
€137,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€243,58
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK183SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€165,07 bez DPH
€199,73
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.142 kg |
| EAN: | 8590913988585 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 190mm |
| Šírka: | 190mm |
| Séria: | ULTRAMIX |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 3ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Třícestné |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.