ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042TG
Kód: UT042TGSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€243,58
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK183SM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€165,07 bez DPH
€199,73
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 999,11
–20 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava mosadz 24235202LV
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 321,73 bez DPH
€1 599,29
SALECODE:RETRO3:3:%
€187,37
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) L483LSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€126,98 bez DPH
€153,64
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL287.3ZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€158,52
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato KI41Z
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€112,65 bez DPH
€136,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK586KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€325,59
–14 %
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato PY42/17
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€231,40 bez DPH
€279,99
SALECODE:RETRO3:3:%
€521,18
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) MK386KSM
Dodanie obvykle 7–10 dní
€353,20 bez DPH
€427,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€223,72
–14 %
KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, zlato KI42BZ
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€158,99 bez DPH
€192,38
SALECODE:RETRO3:3:%
€297,07
–14 %
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€211,12 bez DPH
€255,46
SALECODE:RETRO3:3:%
€203,34
–14 %
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato KI42Z
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€144,51 bez DPH
€174,86
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€374,49
–14 %
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€266,16 bez DPH
€322,05
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€2 309,75
–25 %
Tres Clasic podomietková termostatická sprchová súprava matná mosadz 24235202LM
Na objednávku, dodání cca 2-4 týdny
€1 431,66 bez DPH
€1 732,31
SALECODE:RETRO3:3:%
€221,39
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - kartáčovaná NL286KZRK
Dodanie obvykle 7–10 dní
€150,03 bez DPH
€181,54
SALECODE:RETRO3:3:%
€134,07
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 1 výstup, páčka kryštál, chróm KI41KC
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€95,27 bez DPH
€115,28
SALECODE:RETRO3:3:%
€310,64
–18 %
SLEZÁK RAV NIL - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá Růžová - lesklá NL287.3ZRL
Dodanie obvykle 7–10 dní
€210,51 bez DPH
€254,72
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO PODOMIETKOVÉ BATÉRIE |
|---|---|
| Záruka: | 72 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.917 kg |
| EAN: | 8590913989926 |
| Farba: | Zlato mat |
| Dĺžka: | 180mm |
| Šírka: | 180mm |
| Séria: | ULTRATAP |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Balenie: | 2ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Dvoucestné |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.