Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka, hr.10-50mm, čierna mat AR903
Kód: AR903Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VÝPUSTI |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.322 kg |
| EAN: | 8590913935213 |
| Farba: | Čierna |
| Balenie: | 1ks |
| Hrúbka umývadla: | 10-50mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Vybavenie: | Uzavíratelná spřepadem |
| Značky: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.