VILLAGE obklad White 6,5 x 20 (bal = 0,5 m2) (EQ-3) 25642
Kód: 25642Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE obklad Teal 6,5 x 20 (bal = 0,5 m2) (EQ-3) 25631
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE obklad Teal 13,2 x 13,2 (bal = 1m2) (EQ-3) 25590
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE Cloud 13,2 x 13,2 (bal = 1m2) (EQ-3) 25596
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE Black 6,5 x 20 (bal = 0,5 m2) (EQ-3) 25641
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE obklad Volcanic 6,5x20 (bal = 0,5m2) (EQ-3) 25633
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE Mint 6,5 x 20 (bal = 0,5 m2) (EQ-3) 25643
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE Mushroom 13,2 x 13,2 (bal = 1m2) (EQ-3) 25597
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 13,2 x 13,2 (bal = 1m2) (EQ-3) 25624
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad White 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25588
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad Teal 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25573
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad Silver Mist 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25582
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad Royal Blue 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25572
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad Volcanic 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25581
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€60,92
–6 %
VILLAGE obklad Silver Mist 6,5 x 20 (bal = 0,5 m2) (EQ-3) 25634
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€47,31 bez DPH
€57,25
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE obklad Walnut Brown 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25627
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
VILLAGE Azure Blue 6,5 x 13,2 (bal = 0,5 m2) (EQ-5) 25629
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
Podrobný popis
- Zrkadlo 117x109x2,8
- Svetlo je potrebné objednať samostatne v súvisiacom tovare
Dodatočné parametre
| Kategória: | OBKLAD EQUIPE VILLAGE 6,5X13,2 / 6,5X20 / 13,2X13,2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 15.27 kg |
| EAN: | 8435404938475 |
| Farba: | Lesk |
| Hrúbka: | 8.8mm |
| Séria: | VILLAGE Equipe |
| Rozmer: | 6,5x20 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.27kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 38 |
| Použitie: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.