WADI dlažba Decor Noir 6x30 (0,5m2) 30174
Kód: 30174Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Pine 6x30 (0,5m2) 30069
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Stone 6x30 (0,5m2) 30173
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Mint 6x30 (0,5m2) 30058
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Snow 6x30 (0,5m2) 30067
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Noir 6x30 (0,5m2) 30060
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Garnet 6x30 (0,5m2) 30170
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Indaco 6x30 (0,5m2) 30056
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Terra 6x30 (0,5m2) 30175
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Terra 6x30 (0,5m2) 30061
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Beige 6x30 (0,5m2) 30068
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Taupe 6x30 (0,5m2) 30057
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Indaco 6x30 (0,5m2) 30171
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Garnet 6x30 (0,5m2) 30055
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€65
–6 %
WADI dlažba Beige 6x30 (0,5m2) 30053
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€50,48 bez DPH
€61,08
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Taupe 6x30 (0,5m2) 30172
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€69,07
–6 %
WADI dlažba Decor Mint 6x30 (0,5m2) 30176
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie cca 4 týždne
€53,64 bez DPH
€64,91
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | WADI 6X30 OBKLAD DLAŽBA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| EAN: | 8435081401828 |
| Farba: | Mat |
| Hrúbka: | 7mm |
| Séria: | WADI |
| Rozmer: | 6x30 cm |
| Balenie: | 1ks |
| Balenie obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.0kg |
| Charakter: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| Oteruvzdornosť: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 28 |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.