ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, nikel 3318
Kód: 3318Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€292,99
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, nikel 3278
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3178
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€415,24
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 245mm, nikel 3178L
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
ANTEA nástenná batéria, nikel 3068
Do týždňa
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€350,04
–14 %
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, nikel 3018
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€248,78 bez DPH
€301,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, nikel 3118
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€276,69
–14 %
ANTEA stojanková bidetová batéria s výpustou, nikel 3188
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€196,64 bez DPH
€237,94
SALECODE:RETRO3:3:%
€305,22
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3028
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€216,92 bez DPH
€262,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria s retro hubicou, nikel 3128
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€423,39
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 300mm, nikel 3278L
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€300,91 bez DPH
€364,10
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 433,99
–14 %
ANTEA sprchový stĺp s termostatickou batériou, nikel SET048
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 019,18 bez DPH
€1 233,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, nikel 3378
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€337,82
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s retro hubicou, s výpustou, nikel 3228
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€671,96
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, nikel 3888
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€477,58 bez DPH
€577,87
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€826,81
–14 %
ANTEA sprchový stĺp na napojenie na batériu, hlavová a ručná sprcha, nikel SET038
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€587,64 bez DPH
€711,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, nikel SAL0038
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€101,07 bez DPH
€122,29
Podrobný popis
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Objednávací kód | 3318 |
| Záruka | 72 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 3,800 kg |
| EAN | 8590913861703 |
| Inštalácia | Na okraji vane |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Typ ovládania | Rozhranie |
| Tvar | Retro |
Vanová okrajová batéria sa dá umiestniť na akúkoľvek akrylátovú vaňu, ktorá má dostatočne široký okraj. Batériu, výtok a sprchu je možné nainštalovať spoločne alebo samostatne kdekoľvek na okraj vane (spojené flexi hadicami). Batériu môžete kombinovať s výtokom, prepadom alebo sprchou na okraji vane.
Päťprvková batéria na okraji vane
- Balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a výtok.
- Prúd vody: 25 l/m pri minimálnom tlaku 3 bar.
- Materiál: mosadz
- Povrchová úprava: nikel
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.8 kg |
| EAN: | 8590913861703 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 220mm |
| Šírka: | 500mm |
| Séria: | Antea |
| Inštalácia: | Na okraj vane |
| Ovládanie: | Kohoutek |
| Hĺbka výrobku: | 230mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€704,56
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, bronz 3316
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€500,75 bez DPH
€605,91
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€570,09
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm 3311
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€405,17 bez DPH
€490,26
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€720,86
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, zlato 3315
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€512,34 bez DPH
€619,93
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€606,76
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, chróm / zlato 3312
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€431,24 bez DPH
€521,80
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.