ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, nikel SAL0038
Kód: SAL0038Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€292,99
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, nikel 3278
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3178
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€415,24
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 245mm, nikel 3178L
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
ANTEA nástenná batéria, nikel 3068
Do týždňa
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€350,04
–14 %
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, nikel 3018
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€248,78 bez DPH
€301,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, nikel 3118
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€276,69
–14 %
ANTEA stojanková bidetová batéria s výpustou, nikel 3188
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€196,64 bez DPH
€237,94
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€704,56
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, nikel 3318
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€500,75 bez DPH
€605,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€305,22
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3028
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€216,92 bez DPH
€262,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria s retro hubicou, nikel 3128
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€423,39
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 300mm, nikel 3278L
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€300,91 bez DPH
€364,10
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 433,99
–14 %
ANTEA sprchový stĺp s termostatickou batériou, nikel SET048
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 019,18 bez DPH
€1 233,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, nikel 3378
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€337,82
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s retro hubicou, s výpustou, nikel 3228
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€671,96
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, nikel 3888
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€477,58 bez DPH
€577,87
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€826,81
–14 %
ANTEA sprchový stĺp na napojenie na batériu, hlavová a ručná sprcha, nikel SET038
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€587,64 bez DPH
€711,04
Podrobný popis
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Objednávací kód | SAL0038 |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 1,150 kg |
| EAN | 8590913861833 |
| Rozmery | 570 mm |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
EPOCA/ANTEA posuvný držiak do sprchy
- Priemer: 18 mm
- Dĺžka tyče: 570 mm
- Dĺžka tyče vrátane uzáveru: 620 mm
- Rozstup skrutiek na montáž: 550 mm
- Materiál: mosadz
- Povrchová úprava: nikel
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| EAN: | 8590913861833 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 670mm |
| Séria: | Antea |
| Hĺbka výrobku: | 66mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 18 mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€146,29
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, zlato SAL0035
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€103,96 bez DPH
€125,79
SALECODE:RETRO3:3:%
€150,37
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, ružové zlato SAL0037
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€106,86 bez DPH
€129,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€121,84
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, chróm SAL0031
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€86,59 bez DPH
€104,77
SALECODE:RETRO3:3:%
€142,22
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držiak, 570mm, bronz SAL0036
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€101,07 bez DPH
€122,29
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.