ANTEA podomietkový ventil, studená, nikel 3058C
Kód: 3058CSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€292,99
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, nikel 3278
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€208,23 bez DPH
€251,96
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3178
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€415,24
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 245mm, nikel 3178L
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€295,12 bez DPH
€357,09
SALECODE:RETRO3:3:%
€174,82
–14 %
ANTEA nástenná batéria, nikel 3068
Dodanie do 14 dní
€124,24 bez DPH
€150,33
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€350,04
–14 %
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, nikel 3018
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€248,78 bez DPH
€301,02
SALECODE:RETRO3:3:%
€182,97
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, nikel 3118
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€130,02 bez DPH
€157,33
SALECODE:RETRO3:3:%
€276,69
–14 %
ANTEA stojanková bidetová batéria s výpustou, nikel 3188
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€196,64 bez DPH
€237,94
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€704,56
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane, nikel 3318
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€500,75 bez DPH
€605,91
SALECODE:RETRO3:3:%
€305,22
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, nikel 3028
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€216,92 bez DPH
€262,47
SALECODE:RETRO3:3:%
€227,79
–14 %
ANTEA stojanková drezová batéria s retro hubicou, nikel 3128
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€161,88 bez DPH
€195,88
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€423,39
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria vysoká s výpustou, výška 300mm, nikel 3278L
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€300,91 bez DPH
€364,10
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 433,99
–14 %
ANTEA sprchový stĺp s termostatickou batériou, nikel SET048
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€1 019,18 bez DPH
€1 233,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€272,62
–14 %
ANTEA stojanková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou, nikel 3378
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€193,74 bez DPH
€234,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€337,82
–14 %
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s retro hubicou, s výpustou, nikel 3228
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€240,09 bez DPH
€290,51
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€671,96
–14 %
ANTEA päťprvková batéria na okraj vane s retro hubicou, nikel 3888
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€477,58 bez DPH
€577,87
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€826,81
–14 %
ANTEA sprchový stĺp na napojenie na batériu, hlavová a ručná sprcha, nikel SET038
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€587,64 bez DPH
€711,04
Podrobný popis
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Objednávací kód | 3058H |
| Záruka | 72 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 0,540 kg |
| EAN | 8590913861659 |
| Inštalácia | Subnet |
| Farba | |
| Materiál | Mosadz |
| Typ ovládania | Ventil |
| Tvar | Retro |
| Ventil | Jednosmerný |
Podprúdové ventily a odbočovače ponúkajú čisté dizajnové riešenie sprchy. Toto riešenie sa odporúča pre menšie priestory. Ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte.
Podmetný ventil 1/2" na studenú vodu
- Prúd vody pri tlaku 3 bary: 30 l/min, pri tlaku 2 bary: 20 l/min
- Telo ventilu sa upevňuje do steny
- Materiál: mosadz
- Povrchová úprava: nikel
Ventil sa štandardne dodáva so štítkom studenej vody v českom jazyku. Súčasťou balenia je aj štítok na studenú vodu v anglickom jazyku.
Na požiadanie je možné dodať aj štítok v talianskom alebo francúzskom jazyku.
K batériám Antea odporúčame príslušenstvo Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro.
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANTEA NIKL KOHUTIKOVÉ RETRO BATÉRIE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 8590913861659 |
| Farba: | Nikel |
| Dĺžka: | 60mm |
| Šírka: | 60mm |
| Séria: | Antea |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Ovládanie: | Ventil |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1ks |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, teplá, nikel 3058H
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€81,09
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, studená, bronz 3056C
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€57,62 bez DPH
€69,72
SALECODE:RETRO3:3:%
€68,87
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, studená, chróm / zlato 3052C
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€48,93 bez DPH
€59,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€89,24
–14 %
ANTEA podomietkový ventil, studená, zlato 3055C
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€63,41 bez DPH
€76,73
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.