ANTIK WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET08-ANTIK
Kód: WCSET08-ANTIKSúvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€91,84
–14 %
ANTIK WC sedátko, Soft Close KC0303
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€65,27 bez DPH
€78,98
SALECODE:RETRO3:3:%
€407,76
–14 %
ANTIK keramické umývadlo 100x50 cm AN100
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€289,79 bez DPH
€350,65
SALECODE:RETRO3:3:%
€351,84
–14 %
ANTIK WC misa kombi, zadný/spodný odpad, 37x63 cm AN360
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€250,06 bez DPH
€302,57
SALECODE:RETRO3:3:%
€100,41
–13 %
ANTIK nohy k umývadlu (2 ks) KL270
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€71,38 bez DPH
€86,37
SALECODE:RETRO3:3:%
€295,92
–14 %
ANTIK keramické umývadlo 80x50 cm AN080
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€210,32 bez DPH
€254,49
SALECODE:RETRO3:3:%
€373,47
–14 %
ANTIK bidet závesný, 36x53 cm, biela AN510
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€265,44 bez DPH
€321,18
SALECODE:RETRO3:3:%
€362,86
–14 %
ANTIK závesná WC misa, 36x53 cm, biela AN320
Priemerné hodnotenie produktu je 3,8 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€257,88 bez DPH
€312,04
SALECODE:RETRO3:3:%
€191,43
–14 %
ANTIK nádržka k WC kombi AN410
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€136,04 bez DPH
€164,61
Podrobný popis
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Objednávkový kód | WCset08-Antik |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Hmotnosť na mj | 52,870 kg |
| Farba | |
| Rozmery | 380x850x630 mm | Width | 38 cm |
| Hĺbka | 63 cm |
| Materiál | Keramika |
| Funkcia | Zadná kvapka, SOFT CLOSE |
| Styl | Retro |
Séria sanitárnej keramiky ANTIK v retro štýle v kombinácii s veľmi elegantnými líniami.
Praktické umývadlá s odkladacími plochami na použitie ako nástenné alebo doplnené o podperné nohy.
Sériu dopĺňa závesné WC, bidet alebo WC kombi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | CREAVIT ANTIK - RETRO SANITÁRNA KERAMIKA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 49.9 kg |
| EAN: | 8590913902123 |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 850mm |
| Šírka: | 380mm |
| Séria: | ANTIK |
| Rozmer: | 38x85x63 cm |
| Hĺbka výrobku: | 630mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Ostatní: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavenie: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Značky: | CREAVIT |
| Material: | Keramika |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€713,06
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodný/zadný odpad, biela WCSET06-CLASSIC
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€506,79 bez DPH
€613,22
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€891,43
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, biela-chróm WCSET04-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€633,56 bez DPH
€766,61
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€773,06
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, biela-chróm WCSET02-RETRO-ZO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€549,44 bez DPH
€664,82
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€773,06
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-chróm WCSET01-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€549,44 bez DPH
€664,82
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€908,57
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, biela-bronz WCSET18-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€645,78 bez DPH
€781,39
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€790,20
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, biela-bronz WCSET12-RETRO-ZO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€561,64 bez DPH
€679,59
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€790,20
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, biela-bronz WCSET13-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€561,64 bez DPH
€679,59
SALECODE:RETRO3:3:%
€268,98
–8 %
ANTIK WC kombi retro + sedátko, biela AK107-01
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€204,52 bez DPH
€247,47
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 417,96
–14 %
WALDORF WC kombi, spodný/zadný odpad, čierna-chróm WCSET25-WALDORF
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€1 007,79 bez DPH
€1 219,43
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, spodný odpad, čierna-chróm WCSET33-RETRO-SO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
€868,55 bez DPH
€1 050,94
SALECODE:RETRO3:3:%
ZADARMOZADARMO
€1 222,04
–14 %
RETRO WC kombi, zadný odpad, čierna-chróm WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodanie 4-8 týždňov
€868,55 bez DPH
€1 050,94
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.